O nas

Mamy oko na nieruchomości!

Mamy oko na nieruchomości!

Klub Fliperów Nieruchomości Oko to grupa osób od wielu lat zarabiających na szybkich transakcjach na rynku nieruchomości. Tak, zajmujemy się flipowaniem, głównie mieszkań, i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Każdy z nas wypracował już spory osobisty majątek, a do tego zdobył ogromny bagaż doświadczeń. To dlatego zdecydowaliśmy się połączyć w grupę – dzięki temu nie tylko nasze działania są skuteczniejsze, ale też możemy zacząć wspierać tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z flipowaniem.

1. Znalezienie okazji

Pierwszym etapem jest znalezienie taniej oferty kupna nieruchomości. Najczęściej są to stare mieszkania lub domy do remontu.

2. Podniesienie wartości nieruchomości

Poprzez remont mieszkania, domu lub innych działań podnosimy wartość nieruchomości.

3. Sprzedaż nieruchomości

Sprzedaż nieruchomości po cenie takiej jakiej chcemy to nie lada wyczyn, potrzeba tutaj sporo doświadczenia oraz treningu.

Flipowanie mieszkań

We flipowaniu najważniejsze to umieć znaleźć okazję. Reszta idzie z górki...

Skład naszej grupy jest zróżnicowany. Są i osoby, które były zawodowo związane z nieruchomościami (pośrednicy oraz pracownicy deweloperów), ale są też tacy, którzy na flipowanie przerzucili się z kompletnie niepowiązanych branż (np. jeden z nas był – i nadal jest – rolnikiem). To wskazówka dla ciebie – nic nie powinno cię powstrzymywać, jeśli chcesz zarabiać na szybkim kupnie i odsprzedaży nieruchomości. Nawet wiek – najstarszy z nas przygodę z flipowaniem rozpoczął, gdy miał… 55 lat! Od tego czasu przez jego ręce przewinęło się kilkanaście mieszkań, a na każdym z nich zarobił od 40 do 100 tysięcy złotych. To całkiem dobry dodatek do emerytury. Jeżeli brzmi to interesująca, zajrzyj na podstronę z kursami.

Chyba się już domyślasz, że jeśli mimo tak dobrych zarobków, zdecydowaliśmy się świadczyć usługi szkoleń, mamy w tym jakąś dodatkową motywację. Cóż, tak właśnie jest – działamy profesjonalnie i dbamy o standardy, co niestety nie jest regułą w branży. Dlatego zależy nam, aby poprzez edukację wprowadzać do branży fliperów pracujących na takich samych wartościach jak my. Zadowolenie obydwu stron transakcji jest kluczowe!

Nasza ekipa

To tylko najważniejsi członkowie naszej ekipy. To dzięki nim Klub Oko istnieje i dynamicznie się rozwija.

marek

Marek Uścicki

CEO Klubu Oko
konrad

Konrad Dąbrowski

Agent Nieruchomości

Marcin Kozłowski

Flipping Teacher